2021 Ev Dekorasyon ve Tadilatı Fiyatları🏠 İster villa olsun isterse bir daireniz olsun eğer artık eski ve yıpranmış bir yapıya sahipse yapılacak ev dekorasyon tadilat masrafı siz ne kadar ertelerseniz erteleyin eviniz sizi buna zorlamaya başlayacaktır❗ 2021 yılı  tadilat fiyatları aşağıdadır. 


🏠 Burada yapılması gereken şey ev yenileme işini fazla sürüncemeye bırakmadan bir an önce yaptırmaktır. Çünkü sizin ertelemeniz uzadıkça çıkacak masraflarında maliyeti daha da fazla artmaya başlayacaktır. Örneğin su tesisatı eski olduğu için siz misafirlikte iken patlayıp evi su bastığını ve hatta alt komşulara da zarar verdiğini bir düşünün! Ne demek istediğimizi daha iyi anlamanız açısından sadece bir örnek.😥

KOMPLE EV TADİLATI MALİYET VE FİYATLARI

Tamam ev yenileme işine girmeye mecbur kaldınız yada karar verdiniz! Herkesin aklındaki soru genelde şu "komple ev tadilatı ne kadar tutar?" yada "Ankara'da ev tadilatı fiyatları ne kadar?" yada " 2021 yılı komple ev tadilat fiyatları " ne kadar oldu gibi. Bu fiyat aralığını belirlemek ve ev tadilatı hesaplama yapmak gerçekten çok güç. Ancak yine de bir alt limit var. Kesinlikle üst limit yok, bu sizin isteklerinize ve gelir düzeyinize bağlı. Şu an için alt limit 70.000-TL - 80.000-TL civarlarında. Ama siz yine de aşağıdaki EV TADİLAT FİYAT LİSTESİ 2021 maliyet tablomuzu inceleyin!

DEKORASYON FİRMALARI


✔Maliyetimizi hesapladık, 
internetten ev dekorasyon sitelerine baktık, 
çeşitli dekorasyon fikirleri aldık, 
facebook ve instagram'a baktık.😊  her şeyi ayarladık. 
En az 3 teklif aldık. 
Ancak şimdi daha önemli bir sorunla karşı karşıyayız! Hangi dekorasyon firmasına işi vermeliyiz? Tabi bunun kişiden kişiye değişen bir cevabı vardır. Kimisi en ucuz ev tadilatı fiyatı veren firmayı seçer.

Kimisi en pahalı olanın en iyi olduğuna inanır. Ancak benim tercihim ve sizlere tecrübelerim doğrultusunda önerim işi yapabilecek bir firmayla anlaşmanız. Buna da karar verirken söz konusu kişilerin yada firmaların referansları ön plana çıkıyor.


Bu konu hakkında iyi bir araştırma yapmalısınız. Çevrenizde daha önce tadilat ve ev yenileme işine giren olduysa onlarla da konuşun. Yaptıkları hataları sorunuz. Tanıdıklarınızdan inşaat mühendisi, mimar ve inşaat teknikeri gibi meslekleri olan varsa yardım isteyiniz.

EV TADİLAT DEKORASYON İŞLERİ TUTAR HESAPLAMA

İç dekorasyon tadilatı hesaplarken aşağıdaki tabloyu kullanınız! O tablodaki işlerden sizin evinizde hangisi varsa seçip toplayınız. Ortalama maliyet çıkacaktır. Aşağıdaki fiyatlar son yaptığımız evlerde 3+1 dairenin komple dekorasyon tadilat maliyet analizidir.

2021 YILI EV TADİLATI FİYATLARI

UYGULAMA

BİRİM

BİRİM FİYAT

MİKTAR

ORTALAMA MALİYET

YIKIM KIRIM VE MOLOZ ATIM İŞLERİ:Evinizde değiştirmek istediğiniz duvarlar yada sökülecek fayanslar için gerekli kalemdir.

paket

3.500,00-TL

1

3.500,00-TL

FAYANS SERAMİK:3+1 dairede ortalama 75m2-90m2 civarı fayans ve seramik işi çıkar.

m2

150,00-TL

90

13.500,00-TL

SU TESİSATI: Vitrifiye elemanlar işverene ait.

paket

4.000,00-TL

1

4.000,00-TL

KALORİFER TESİSATI: Vitrifiye elemanlar işverene ait.

paket

4.000,00-TL

1

4.000,00-TL

ELEKTRİK TESİSATI: Vitrifiye elemanlar işverene ait.

paket

6.000,00-TL

1

6.000,00-TL

LAMİNANT PARKE:Malzeme ve işçilik dahil.

m2

60,00-TL

90

5.400,00-TL

AMERİKAN PANEL KAPI: Anahtar teslim

ADET

1.500,00-TL

7

8.750,00-TL

PVC PENCERE YENİLEME: Anahtar teslim.

ADET

2.000,00-TL

5

10.000,00-TL

ALÇI BOYA: Malzeme ve işçilik dahil.

paket

12.500,00-TL

1

12.500,00-TL

Toplam

 

www.ozyurt-insaat.com 

 

69.400,00-TL

⚠️Yukarıdaki tabloda bulunan fiyatlar daha önceki yaptığımız tadilat işlerinden çıkarılan tecrübeler doğrultusunda 3+1 olan bir dairenin metrajına göre ortalama olarak hesaplanmıştır. Yani buradaki tutarlar sizin isteklerinize göre aşağı yada yukarı çıkabilir! Unutmayın! asıl fiyatlar için işin yerinde görülerek keşif yapılması gerekir.
2021 ev dekorasyon tadilat güncel fiyat

Paylaş Google Plus

Yazar: Kanber ÖZYURT

39 blogger-facebook:

 1. Please call to get offer of drywall, plaster and interior decoration!

  YanıtlaSil
 2. Пожалуйста, позвоните, чтобы получить предложение гипсокартона, штукатурки и внутренней отделки!

  YanıtlaSil
 3. alçıpan, alçı ve iç dekorasyon teklifi almak için arayınız!

  YanıtlaSil
 4. Daire işçiliği kırım fiyatı 1500 tl yaptığımız çalışmalar sonrası oluşan tecrübeler sonucu çok az olduğu kanaati ne vardık yeni bi hesaplama yaparsanız insanlar daha doğru bilgiye ulaşır

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet haklısınız, ancak yazımızda minumum fiyatlar değerlendirilmiştir. Ve tamamını okursanız üst sınırın olmadığı yazılmıştır! Çok kapsamlı duvar yıkma, şap sökme gibi işler varsa ve bunlar dairenin geneline yayılırsa fiyat 5000-7500tl arası bile olabilir. Sizde taktir edersiniz ki biz burda varsayılan bir daireyi ele alıyoruz. Görüşünüz için teşekkürler...

   Sil
 5. 3+1 diye belirttiğiniz bir dairenin minumum metrekaresi kaç peki. Mesela benim evim 100 metrekare bile değil ama 3+1..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar.. Evet haklısınız bir metraj vermedik ama bizim hesaplama şeklimiz şöyle; 3+1 daire derken 80m2 ila 100m2 arası olan daireleri kastediyoruz aslında. Zaten keşfe gelmeden net fiyat vermiyoruz. Örneğin keşfe gelince sizin evin çok küçük olduğunu gözlemlediğimizde 3+1 değil 4+1 bile olsa biz küçük olan eve küçük fiyat veririz ;)) saygılar...

   Sil
  2. Merhaba 130;mtr kare ev komple tadilat dış cephe dahil ne kadar

   Sil
  3. Selamın aleyküm hayırlı akşamlar 2+1evim var satın aldık balkonu odanın birine katmışlar bizde tekrar o balkonu açıp diğer balkonu mutfağa katmak istiyorz su tesisatı değişecek banyo ve tuvalet fayans yapılacak koridor fayans bide 5 kapı ortalama kaça mal olur acaba

   Sil
  4. merhaba... Maalesef yeri görmeden fiyat veremeyiz. Net fiyat için keşif isteyiniz!

   Sil
 6. 500 m kare montalama işim var işcilik kaca yaparsınız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mantolama işçilik fiyatı iskele dahil 40tl, iskele hariç 35tl dir.

   Sil
 7. 500m2 diş çepe boya icin fiyat ne olur

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ankara içindeyse dış cephe boya fiyatı malzeme + işçilik + iskele dahi 40tl civarında...

   Sil
 8. Merhaba Türkiye'm her yerine hizmetiniz var mi? Mesela guneydogu Anadolu'daki bir koy için maliyetlerinin ne ölçüde değişir?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar selen. Maalesef Türkiyenin her yerine tadilat ve dekorasyon hizmetimiz yok. Bazı hizmetlerimiz var sadece. Onlarında belirli bir tutarda olması gerekiyor. İnşallah günün birinde bu hizmeti sizlere sağlamayı nasip eder rabbim. Size tavsiyemiz hesaplı olması açısından size en yakın firmadan fiyat almanızdır. İyi günler....

   Sil
 9. Merhaba Türkiye'm her yerine hizmetiniz var mi? Mesela guneydogu Anadolu'daki bir koy için maliyetlerinin ne ölçüde değişir?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar selen. Maalesef Türkiyenin her yerine tadilat ve dekorasyon hizmetimiz yok. Bazı hizmetlerimiz var sadece. Onlarında belirli bir tutarda olması gerekiyor. İnşallah günün birinde bu hizmeti sizlere sağlamayı nasip eder rabbim. İyi günler....

   Sil
 10. Merhaba çatıya sandviç panel ve dış cephe mantolama yaptırmak istiyorum balıkesir Burhaniyede hizmet veriyormusunuz..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef! Ankara dışı sadece büyük metrajlı proje bazında işler için hizmetimiz vardır.

   Sil
 11. selamlar.1200 metrekare işçilik dahil dalmaçyalı fiyanı ne kadar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunun için lütfen "https://www.ozyurt-insaat.com/2018/06/capatect-dalmacyali-mantolama-malzeme-iscilik-fiyat.html" deki yazımızı okuyunuz. (linki kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız)
   Burada ev tadilat ve dekorasyonuyla alakalı bilgiler paylaşılmaktadır.
   saygılarımızla...

   Sil
 12. teşekkür ederim.okudum.

  YanıtlaSil
 13. 1+1 içinde mutfak ve banyo da olan yeni başlayan evimiz için elektrik ve su tesisatı yapılacaktır. Ev toplam 60 m²(veranda dahil) dir. Yaklaşık 10'ar tane anahtar, priz ve duy ayrıyeten sigorta vs takılacaktır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eviniz Ankara içinde ise elektrik ve su tesisatı işleriniz ve dahası genel dekorasyon işleriniz için keşif yapıp fiyat çıkarabiliriz. Fiyat işleri buradan görmeden doğru çıkmayabiliyor maalesef.

   Sil
 14. Merhaba, Evim 90 m net. Duvarlar alcı yapılacak, kopmle boya (banyo, mutfak ve tuvalet hariç), PVC yenilenecek, Birtane balkon odaya katılacak. fayanslar değişecek ama kırmadan üzerine yenileri eklenecek. Kapılarım değişecek (7 iç kapı), elekrik işlerini kendim yapacağım. Mutkaftaki balkon duvarı kırılıp gull camlı kızak kapı eklenecek ve mutfak kapısının yeri biraz daha kaydırılıcak. Banyo için gerekli ( duşa kabin, banyo dolabı) ihtiyaçlar var. Mustfak dolabı yapılacak ve mutfağın duvarları fayans olacak. Ankstre felan
  Tahmini ne kadar tutar?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öncelikle selamlar... Bu işler için tahminimizi yukarıda zaten verdik. Ama net fiyat istiyorsanız keşif lazım. Keşif için ise evinizin Ankara içinde olması lazım. Firmamız sadece Ankara içi ev tadilatı yapmaktadır.

   Sil
 15. Selam müstakil Bir evin tavanı beton yapılacak tutarı ne kadar tutar 125 metre kare ev bilgi istiyorum lütfen

  YanıtlaSil
 16. İyi günler, fayans ve diğer malzemelerin renk ve modellerini nerden seçiyoruz, fiyatlar seçilenlere göre değişiyormu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi günler. Biz uygulama firmasıyız. Yani fayans malzeme ve modelleri için fayans malzemesi satan firmalara bakmalısınız. Fiyatlar seçtiğiniz malzemenin kalitesine göre farklılıklar gösterecektir.

   Sil
 17. Merhaba
  Natamam 4 katlı 6+1 400 M2 villa bakıyoruz. Sadece dış çelik kapı ve pencereler takılı, geri kalanı kaba halde. Ekonomik-orta halli şekilde komple yaptırsak maliyeti ne olur? Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam, villa tadilatı için minumum 100bin tl yi gözden çıkarınız. Alt sınır. Üst sınır size kalmış. Detaylı fiyat için bizden keşif isteyiniz, kolay gelsin...

   Sil
  2. Keşif ücretli indir acaba nasıl getirebiliriz?

   Sil
  3. Merhabalar, Ankara içi inşaat, dekorasyon, tadilat ve dış cephe işleri için keşiflerimiz ücretsizdir. Ancak şuna dikkat etmek gerekir, herkese yetişemeyeceğimiz için ancak hemen yaptıracaklar yada yakın zamanda yaptıracaklara öncelik vermekteyiz. Tabi çok küçük işlere yada çok büyük işlere de gidemiyoruz. Belirli bir aralığımız var. Kolay gelsin!

   Sil
 18. Abi ben banyo koridorlar tuvalet bide elektrik işi var kaça yapıyonuz

  YanıtlaSil
 19. hi
  thanks for your table. The prices which mentioned is for all turkey or it differs from state to another?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hello there. The prices indicated are for Ankara. In fact, there is a lot of data that we use when pricing decoration works. That's why we write the average construction and decoration costs here. On-site exploration is essential for actual pricing information. There are certain conditions for out-of-town and overseas jobs.
   Thanks for your interest. regards

   Sil

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır! İçerisinde reklam, küfür, şiddet bulunan yorumlar yayınlanmaz! Ayrıca içerisinde telefon mail vb iletişim bilgisi olan yorumlar da yayınlanmaz!
Destek için arayın (0545-391-58-48) yada mail atın! (ozyurt.insaat.dekorasyon@gmail.com)