2022 Makinalı Alçı İşçilik Fiyatları

2022 Makinalı Alçı m2 İşçilik Fiyatları bahsi geçen tablomuz aşağıda belirtilmiştir. Kesin fiyatlar için muhakkak keşif ve metraj bilgisi gerekir.

     Makinalı alçı, uygulamalarda yüksek hız nedeniyle büyük şantiyelerde çok kullanışlı olmaktadır. Peki Makinalı alçı işçilik fiyatları ne kadar? Yada makinalı alçı işçilik uygulama 2022 fiyat listesi ne durumda ? Yüksek metrajlı işleriniz için makinalı, anolu, mastarlı alçı işleri için sadece işçilik uygulama olacak şekilde fiyatlarımız aşağıdaki gibidir. Makinalı alçı işçilik fiyat listemiz 2022 yılı ve Ankara içi için geçerlidir.

MAKİNALI ALÇI 2022 GÜNCEL FİYAT VE M2 İŞÇİLİK FİYAT LİSTESİ
UYGULAMA
BİRİM
BİRİM FİYAT
MAKİNALI ALÇI UYGULAMA: Mevcut duvara 1-1,5 mt arayla mastarında ve terazisinde ano çıtalarının döşenmesi arasına makine ile alçı atılarak mastar çekilmesi, üzerine 1 kat karışık ve 1 kat saten alçı çekilerek zımpara ve boyaya hazır hale getirilmesi.
m2
30-TL / 35-TL
*ÖNEMLİ: Burada vermiş olduğumuz fiyatlar her ne kadar güncel fiyatlar olsa da bazı durumlarda değişiklik gösterebilir. Kesin fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz!
*Yukarıdaki fiyatlara KDV dahil değildir!
* İşçilik fiyatlarda fatura istenen işler için %22 gelir vergisi toplam fiyata eklenir!

makınalı alçı sıva işçilik fiyatları-özyurt inşaat dekorasyon


Paylaş Google Plus

Yazar: Kanber ÖZYURT

0 blogger-facebook:

Yorum Gönder

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır! İçerisinde reklam, küfür, şiddet bulunan yorumlar yayınlanmaz! Ayrıca içerisinde telefon mail vb iletişim bilgisi olan yorumlar da yayınlanmaz!
Destek için arayın (0545-391-58-48) yada mail atın! (ozyurt.insaat.dekorasyon@gmail.com)