2024 Fayans İşçilik Fiyatları

2024 yılı Fayans işçilik fiyatları çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Örneğin 1 metrekare için fayans döşeme fiyatı aldığınız fayansın boyutuna, yapılacak yerin durumuna, fayans ustası günlük yevmiyesi tutarına ve metrajına göre farklılıklar gösterebilir. Aşağıda bunlardan kısaca bahsettik.

Biz de bir fayans işini fiyatlandırırken genelde aşağıdaki verileri kullanırız, ancak bunları sizin de kullanabilmeniz ve fiyata karar vermeniz için fayans ustası yada profesyonel inşaat mühendisti olmanız gerekir. O yüzden şimdilik neye göre hesap yaptığımızı bilmeniz yeterli olacaktır. Çünkü hesaplamayı zaten firmamız yapıp size teklif verecektir.

Fayans işçilik fiyatları

Fayans döşeme işçilik birim m2 fiyatlarına etki eden faktörler başlıca şu şekildedir;

 1. İşin metrajı (kaç m2 az mı çok mu gibi).
 2. İşin merkezimize uzaklığı.
 3. Döşenecek fayansın, seramiğin cinsi çeşidi yada ebatları.
 4. Metraj çok olsa bile tek bir alan mı? yoksa parça parça mı?
 5. Fayans uygulama alanı hazır mı? Sıvası, şapı var mı? Kırım gerekiyor mu?
 6. İstenilen işçilik kalitesi! ( mesela müteahhit işimi yoksa özel daire ve villa mı?) 

Ankara Fayans Döşeme İşçilik m2 Fiyatları

Fayans metrekare işçilik fiyatları tadilatın maliyetini önemli ölçüde etkileyebilir. Fayans ve seramik bir yapının dekorasyon ve tadilatında görsel olarak olmazsa olmazlarındandır. Sadece görsel olarak değil işlevsel olarak ta fayans ve seramik uygulama yapılarda çok önemlidir. Her ne kadar maliyeti etkilese de bu yüzden kaliteli işçilik ve malzeme kullanmak ileride bazı sıkıntıları yaşamamak adına son derece önemlidir.
Fayans metrekare işçilik fiyatlarıFayans işçilik fiyatlarıFayans metrekare işçilik fiyatları Ankara1 metrekare için fayans döşeme fiyatı

Fayans metrekare işçilik fiyatları

Firmamız 2000 yılından bu yana fayans ve seramik işlerine önem göstererek bu konuda kaliteyi ön planda tutmaya devam etmektedir. Fayans metrekare işçilik fiyatları Ankara içi için olup şehir dışı yada yurtdışı projeleriniz için özel fiyat almak için bizi arayınız!
Siz değerli müşterilerimize bir fikir edindirmek adına 2024 yılı güncel fayans ve seramik döşeme işçilik metrekare fiyatlarını aşağıda paylaşıyoruz.

GÜNCEL FAYANS VE SERAMİK DÖŞEME BİRİM FİYATLARI 2024

UYGULAMA AÇIKLAMA
BİRİM
İŞÇİLİK BİRİM FİYATI.
ZEMİN SERAMİK DÖŞEME
M2
300TL-350TL
DUVAR SERAMİK DÖŞEME
M2
300TL-350TL
ZEMİN FAYANS DÖŞEME
M2
300TL-350TL
DUVAR FAYANS DÖŞEME
M2
300TL-350TL
TEZGAH ARASI DEKORATİF FAYANS SERAMİK DÖŞEME
M2
750TL-1000TL

Önemli not: Belirtilen fiyatlar ortalama fiyat bilgisi olup asıl fiyatlandırma için lütfen keşif isteyiniz! Fiyatlar metraja ve işin uzaklığına göre farklılıklar gösterir. Yukarıda 2024 yılı için fiyat aralıkları verilmiştir. Düşük olan fiyatlar yüksek metrajlar, yüksek olan fiyatlar ise düşük metrajlar için verilmiştir. Keşif şartları ve randevu için lütfen arayınız!

Kredi kartına yapılan fayans ve seramik uygulamalarında 9 taksit imkanımız vardır!
Bu yazımızda fayans işçilik fiyatları 2024, fayans fiyatı, Ankara fayans fiyatları, fayans metrekare fiyatları 2024, fayans fiyatları 2024 ve Ankara fayans firmaları gibi sorulara cevap vermeye çalıştık.

159 yorum:

 1. Emeğinize elinize yüreğinize sağlık hem bilgilendirmek hemde millette hizmet sağlamak için teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biz teşekkür ederiz, firma olarak bütün işlerde şeffaflık ilkesini benimsedik, saygılarımızla...

   Sil
  2. Kanber bey 25 metre kare banyoya ne kadar fayans gider

   Sil
  3. 25m2 banyoya 30m2 civarı fayans gider.

   Sil
  4. Fayans ders dolgu işçiliği m kare fiyatı medir

   Sil
 2. Dış duvar olacak duvarın uzunluğu 10 metre eni 1 metre fiyat alabirmiyim

  YanıtlaSil
 3. 24 m2 duvar 6 m2 zemin eski fayanslar kirilacak yeni yapilacak fiyat alabilirmiyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. toplam da 30m2 seramik fayans uygulamanız var.kırım işiyle birlikte sıva işi de çıkabilir. Tüm bunları göz önüne aldığımızda 3000tl gibi fiyat çıkabilir.

   Sil
 4. 60 metrekare açık terasın zeminine seramik döşemek istiyorum işçilik fiatı veya anahtar teslimi kaç tl

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seramik ve fayans döşeme işlerinde anahtar teslim fiyatı önermiyoruz. Fayans modellerini kendiniz seçerseniz daha iyi olur. anahtar teslimi 6000tl ve fayans işçilik fiyatı 2700tl gibi çıkabilir. şehir ve sezona göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

   Sil
 5. 42 metre kare duvar 8 metrekare yer kırılıp fayans döşenecek işçilik fiyatı ne kadar olur

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kırılacak yerin durumuna bakmak lazım ancak ortalama 1000-1500tl gibi çıkar. fayans işçilik fiyatı ise 2020 yaz sezonu itibariyle 1800tl-1900tl gibi.

   Sil
 6. Merhaba
  3,5 m2 banyo.
  Zemin ve banyo bataryası yakınızda 50cm yükseklikte fayans çatlaması var. alt kata su sızıyor.
  130 x 78cm duvardan duvara tek kanat duşakabin, sökülüp atılacak.
  kabin içi 3 duvar fayans sökülecek, kabin içi zemin seramiği sökülecek yalıtım yapılacak, zemin seramik ve duşa kanalı, duvar fayans olacak. yine tek kanat flexi kabin yapılacak.

  Fiyat rica edebilimiyim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahmet bey 2 günlük bir iş gibi gözüküyor. İşçilik 600tl ye yaparlar diye düşünüyorum.

   Sil
 7. 40 M2 BUNU 15 M2 balkon olacak ne kadar fiyat tutar malzeme dahil.25m2 banyo ve mıtfak olacak.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Metin bey malzeme + işçilik fayans döşeme fiyatı şu an için 5000TL-6000TL çıkar. Ancak bu yapılacak alanda kırım ve moloz atım işleri var ise 3 yevmiye (300x3=900tl) ve nakliye 200-TL eklenmeli. Ayrıca kırımdan sonra sıva işi çıkarsa ortalama 1000-TL de o masraf çıkar. Sonuç olarak anahtar teslim fayans seramik döşeme toplam fiyatınız 7000TL civarı çıkar. Bu hesapta fayans malzeme m2 si 45tl-50tl civarı olan modeller hesaplanmıştır.

   Sil
  2. Azmış.daireyi tapusuyla alsam kaç para diyirsun

   Sil
  3. AZ tabiki de bi iphone parası bile değil.

   Sil
  4. Iphone kazanmadızmı zarardasınız😂

   Sil
  5. 🙃 eeeee bazılarınız keyif çatarken sevgilisiyle elele dolaşırken sahillerde ya da caddelerde bizler şantiyede çalışıyorduk o yaşlarda eziliyorduk şimdi iPhone kazansak bile az bence 👍🏻

   Sil
 8. 13 metrekare zemin seramik malzemesi dahil fiyat alabilirmiyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar... Öncelikle 13m2 fayans döşeme metrekareyle yapılmaz. 500tl işçilik alacağınız seramiğe göre de 600tl-1000tl arası malzeme tutar.

   Sil
 9. Merhaba, yaklaşık 6 m2 banyo fayans değişecek ve duşa kabin sökülüp takılacak ortalama malzeme+ işçilik fiyatı nedir?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fayanslar sökülecek mi? Yoksa üzerine mi fayans yapılacak? Üzerine yapılsa daha kolay ama kurtarır mı? Üzerine yapılırsa sadece işçilik olarak 600tl-900tl arası çıkar.

   Sil
 10. Merhabalar benim 20m fayans isim var banyo kırılacak tesisat yenilenecek

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tesisat işinize görmeden fiyat veremeyiz ancak fayans uygulama malzeme + işçilik 3500tl-4000tl arası çıkar. Tesisat işiniz de ortalama 1500tl-2000tl arası olsa 5000tl-6000tl arası anahtar teslim fiyatınız çıkar. (vitrifiye elemanlar hariç)

   Sil
 11. Iyi aksamlar Ustam etimesgut da evin fayanslari eskisi kirilip yenisi yapilacak 90 m2 kirilacak yeni yapilacak olan 70 m2 iscilik vede mazeme sinden m2 fiyatiniz ne olur cok acil hemen baslalacak tel 5318208291

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar... Kırım m2 si 15tl-20tl arası zorluk seviyesine göre. Kırımdan sonra sıva gerekirse malzeme+işçilik m2 si 20tl gibi. Fayans yapımı malzeme + işçilik 145tl dir. Yani bu verilere göre yeri görmeden ortalama fiyatınız 13.750-TL (+/- %10) çıkar.

   Sil
 12. Iyi aksamlar ustam 90m2 fayans eskisi kirilip yenisi yapilacak 90 m2 nin icinde duvarda fayans var mutfat ve banyo tekrar yapilacak olan 70 m2 mutfaga sadece tezgah arasi olacak mazeme ve iscilik fiyati ne olur

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar...
   Yukarıda verdiğimiz cevaba göre yeri görmeden ortalama fiyatınız 13.750-TL

   Sil
  2. Toplamda 60 metrekare yere kalebodur yapılacak. İşçilik malzeme hepsinin fiyatı ne olur lütfen bilgi verin

   Sil
  3. merhaba... Maalesef yeri görmeden fiyat veremeyiz. Net fiyat için keşif isteyiniz!

   Sil
 13. TOPLAM 30 M2 BANYO VE TUVALET KIRACAK YENİ FAYANS DÖŞENECEK VE DUŞAKABİN KONACAK ACİL FİYAT ALABİLİRMİYİM. BİRDE MALZEME BENDEN OLURSA SADECE İŞÇİLİK NE KADAR OLUR.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba... Maalesef yeri görmeden fiyat veremeyiz. Net fiyat için keşif isteyiniz!

   Sil
 14. Sedat
  Benim Etimesgut Eryamanda daire var, bu dairenin teras ve balkonlarındaki mevcut( toplam 25 m2 )fayansların sökülmeden yeni fayanslarla kaplanması işini işçilik + malzeme dahil kaç TL'ye yapabilirsiniz
  Saygılarımla

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar... Ortalama 30-35 tl lik fayansları kullandığımızı varsayarsak, malzeme+işçilik fayans döşeme uygulaması yapılması yaklaşık 3750tl-4000tl arası tutar.

   Sil
 15. 28metrekare bir banyo wc bir yerim..bir duvarında dekoratif taş kullanacağım.malzemem var .sadece işçilik nekadar tutar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba... Hazır duvar ise yapılacak yer ( yani sıva ve şapları var ise düzgün se mastarında ise) m2 işçilik fiyat 50tl dir.

   Sil
  2. Kimi yere m2 başı fiyat veriyoruz kimi yere yüvmiye usulü fiyat ne dayanarak hesaplanıyor

   Sil
  3. İnşaat sektöründe metraj ve birim fiyat ters orantılı çalışır. Çok küçük metrajlar, yani 1 veya 2 günlük işlerde metraj değil maliyetler toplamı üzerine kar konularak iş yapılır.Yukarıdaki birim fiyatlardaki aralık koymamızın sebebi budur.

   Sil
 16. Merhabalar etimesguttayim. 60 m^2 teras var . Fayanslar sökülecek, su yalıtımı yapılacak granit ya da fayans 40'a 40 dosenecek. Fiyati ne kadar olur?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Buradan detaylı teklif vermediğimizi belirterek ortalama 10bin-12bin arası çıkar gibi. Net fiyat için keşif gerekir.

   Sil
 17. 23 metre kare antre ve mutfak zemini.. fayans ustune parke gorunumlu seramik dosetmek istiyorum.seramigi kendim alicam.montaj ucreti ortalama ne kadar tutar..?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İşçilik m2 fiyatımız bu metraj için 60tl dir. İnşaat sektöründe metrajla birim fiyat ters orantılıdır.

   Sil
 18. 21 m2 Banyo 16 m2 tuvalet malzemeli yer ve duvar kırımlı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  2. Bu metrajlarda ortalama 6000-6500tl arası tutar. İnşaat sektöründe metrajla birim fiyat ters orantılıdır.

   Sil
 19. 28 m2 duvar 6.5 m2 yer banyo wc seramik yapılacak fiyat alabilir miyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu metrajlarda fayans ve seramik döşeme ortalama 6000-6500tl arası tutar. İnşaat sektöründe metrajla birim fiyat ters orantılıdır. Yukarıdaki birim fiyatlardaki aralık koymamızın sebebi budur.

   Sil
 20. Merhaba 3m2 mutfak tezgâh arası fayans döşenecek malzeme benden işçilik kaç tl olur.
  Kırma işi yok

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bir yevmiye fiyatı ve kar eklendiğinde 300tl gibi olur

   Sil
  2. Selam ustam banyo ve mutfakta olan eski fanyaslari kırılacak 70 metre kare duvar 70 metre kare taban malzemesi benden kaça yapılır acil cevap

   Sil
  3. A.selam.. kırım+sıva+şap+fayans döşeme işçilik (hepsi işçilik)=100TL civarı... Ama yer zaman mekan hepsi fiyata etki eder. Kolay gelsin ;)

   Sil
 21. 35m2 yer 40m2 duvar yaklaşık 75m2 fayans işi ortalama işçilik + malzeme ne tutar. Kırma işi yok

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kırma işi yoksa ortalama malzeme ve işçilik dahil 9000tl-9750tl arası çıkar ama asıl fiyat için keşif lazımdır.

   Sil
 22. Merhaba
  Mutfak ve banyo fayansı ile yer karosu dahil yaklaşık 50 metrekare eski fayans ve karo kırılacak. Yaklaşık 60 metre kare fayans ve karo döşenecek. Ortalama kalitedeki fayans, karo malzemesi ve işçilik dahil ne kadar tutar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ortalama 2020 yılı için fayans döşeme ve diğer kırım yıkım sıva ve şap gibi uygulamalarınız malzeme + işçilik 11.500TL gibi çıkar diye düşünüyorum. Asıl fiyat bilgisi için yerinde keşif ve fayans modellerinin seçilmesi gerekmektedir!

   Sil
 23. Toplam 50 m2 veranda + balkon zeminine seramik döşenecek. İşçilik fiyatı alabilir miyim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ortalama 2000TL - 2500TL arası tutar işçilik.

   Sil
 24. Toplam 50 m2 veranda + balkon zeminine parke görünümlü seramik döşenecek. İşçilik fiyatı alabilir miyim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ortalama 2000TL - 2500TL arası tutar işçilik. Tabi fayans ve seramik yapılacak yerin Ankara içinde olması gerekir.

   Sil
 25. MERHABALAR İYİ ÇALIŞMALAR
  ERYAMAN 1. ETAP DA BULUNAN EVİME BANYO VE WC TADİLATI BIRDE MUTFAK DAN BALKONA CIKAN KAPIYI İPTAL EDİP UZATMA DÜŞÜNCEMİZ VAR KEŞİF İÇİN GEİYORMUSUNUZ. TEŞEKKÜR EDERİM
  0549 339 92 19

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar, öncelikle teşekkür ederiz. Ancak firmamız belirli büyüklükteki işleri yapabiliyor. Burada yazdığımız cevaplar ise insanları bilgilendirmek adınadır. Saygılarımızla...

   Sil
 26. 10 m2 balkon malzeme benden işçilik ne kadar olur

  YanıtlaSil
 27. 23 metre kare banyo 10 metre kare tuvalet eski fayanslar kirilip yeni fayans döşenecek malzeme bana ait kaç tl olur

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selamın aleyküm... Ortalama fayans, seramik uygulama fiyatınız herşey dahil anahtar teslimi 6500tl ile 7000tl arası çıkar.

   Sil
 28. 18 metre kare banyo duvarı fayans 5 metre de kare yer favans işi var fi yatı ne tutar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar, güncel fayans malzeme + işçilik anahtar teslimi 3500tl-4000tl arası çıkabilir.

   Sil
 29. Merhabalar banyo tuvalet ortalama 30 m2 bir alan malzeme ve işcilik dahil ne gibi bir rakam çıkar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar, banyo ve wc fayans döşeme uygulama işiniz Ankara içi ise ortalama malzeme ve işçilik dahil 4500tl-5000tl arasıdır. Tabi yerinde keşif şarttır. saygılarımızla...

   Sil
 30. Iyi aksamlar keciören etlik esertepede yaklaşik 30m2 terasimız var, su sizdirma yapıyor. Gerekli yalitım sonrasi uzerine 40x40 yada 45x45 gibi bir yer karosu seramik düsünüyorum, amaç sizintıyı tamamen kesmek, akintiyı gidere rahat gondermek icin iyi bir meyil. Malzeme iscilik ne olur, malzemeyi ben alsam ne olur. Hayirli isler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar... Öncelikle teras yalıtım işi gerçekten çok önemli bir iştir ve ehil kişiler tarafından yapılmadığı sürece ne kadar para harcarsanız harcayın suyu kesemezsiniz!. Bizim önerimiz şu şekilde;
   *tüm şaplar ve seramikler kırılıp atılacak.
   *zemine 2 kat membran serilecek.
   *üzerine meyil şapı atılacak.
   *üzerine 2 kat çift kompenantlı tam elastik sürme su yalıtımı yapılacak.
   *üzerine full flex yapıştırıcılarla seramik / fayans döşenecek.
   bu şekilde yaklaşık maliyetiniz 8.000TL - 9.000TL arası çıkabilir ama su kesilir. Tabi net fiyat bilgisi için yerinde keşif yapmamız şarttır! Kolay gelsin.

   Sil
 31. Meraba 5 m2 kare banyo yer ve duvar döşenecek klozet kalkıcak lavabo değişecek sadece işçilik..

  YanıtlaSil
 32. selam 36 metre kare zemin 40 metre kare duvar olmak üzere 60x60 seramiklerden kaplanacak işçilik fiyatı istiyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şu anda fayans döşeme işçilik metre karesi 40tl'dir. Ancak bu sadece döşeme fiyatıdır. Kırım, yıkım, şap ve sıva varsa yapılacak yerde ayrıca değerlendirilir.

   Sil
 33. 20 mt kare banyo fayans kirilcak kapi arkasi baca kirilcak hersey dahil fiyat8

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar, fayans döşeme kırım, sıva, şap ve fayans malzemeleri malzeme + işçilik + nakliye dahil 4500TL ila 5000TL arası tutar. Fiyat Ankara içi geçerlidir. Kolay gelsin...

   Sil
 34. Merhaba, 4 metrelik duşakabin içindeki fayansların altından boş ses geliyor. Alt kata su sızıyormuş epey. Bu fayansların kırılıp tekrar fayans döşenmesi ne kadar olur. Malzeme de dahil

  YanıtlaSil
 35. 45 m2 banyo 120x60 seramik kırım ve döşeme ücreti nekadara malolur
  fayansı ben alıcam
  kalekim in hangi yapıştırıcısını almam gerekir? kaç kg yapıştırı gider
  yer: batıkent

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar... Kırım işi olunca şap ve sıva işi ortaya çıkar. Bu durumda fayans döşeme (işçilik) diğer şap, kırım, sıva ve şap malzemeli olacak şekilde fayans döşeme işiniz 4000tl gibi çıkar. Asıl fiyat bilgisi için keşif lazımdır unutmayınız!

   Sil
 36. Merhabalar bir büyük bir küçük banyomuz mevcut aralarındaki 5m2 bir duvar yıkılıp ölçüleri oynanacak ve aralarına bordex yapılıp karoları döşenecek.Bir kapı örülüp başka yerden bir kapı açılacak su ve elektrik tesisatı gerekecek 2 banyo için 2 adet gömme rezervuar konulacak birine duş birine küvet monte olacak iki banyo toplam yer 12m2 duvar 42m2 işçilik alabilirmiyim.

  YanıtlaSil
 37. 50 metrekare yere dış alana 60×60 ölçüde fayans iscilik ne tutar.

  YanıtlaSil
 38. Merhabalar 15 m2 büyüklügunde terasimiz var yalitim vs iyi olmadigi icin su sizdiriyor fayans kirilip yalitim islemi yapildiktan sonra fayans doseme isinin sadece iscilik olarak maliyeti nedir. Tesekkurler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. MERHABALAR! Teras su yalıtımı işiniz Ankara'da ise keşif yapılması lazım. her ne kadar buradan fiyat tutmasada size de bi cevap vermek lazım. Her kalem iş 1 gün sürse, teras yalıtım işinde de 5 kalem olduğuna göre 5x2=10 yevmiye eder. Bu da genel giderler, yol, yemek vs ve şirket karı dahil toplamda 3500-TL yapar (sadece işçilik)

   Sil
 39. Merhaba, 25 m2 mutfak + antre taban döşenecek. Ortalama fiyatlı bir seramik kullanarak iscilik-kırma,moloz atim dahil- ve malzeme ile birlikte yaklaşık ne kadar tutar? Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, 5000-tl civarı çıkabilir. Bu fayans döşeme fiyatında malzeme ve işçilik dahil anahtar teslim hesaptır. Ancak asıl fiyat için keşif gerekir.

   Sil
 40. 16m 2 duvar,10m2 yer,döşenecek,fayans kırımı,sıva ,su tesisatı yenilenecek,montajı olacak sadece işçilik fiyatı alabılırmıyım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keşif yapmadan artık fiyat veremiyoruz maalesef gün içinde ararsanız randevu oluşturabilirsiniz, kolay gelsin

   Sil
 41. Mrhb 8 m2 çini işimiz var cami mihrabı eskisi kırılacak yenisi 10 cm öne çıkacak işçilik ne kadar olur

  YanıtlaSil
 42. Merhaba 5 m2 mutfak yer zemini yapilcak seramik fiyat nedir acaba isclik ve seramik

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam. Buradan fiyat verme olayını kaldırdık maalesef. Çünkü görmeden fiyat vermek hiç anlaşılmıyor yada yanlış anlaşılıyor. Keşif ve fiyat bilgisi için sayfamızın iletişim menüsünden bizlere ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin...

   Sil
 43. 20 metre yer döşeme 3 metre tezgah sadece işcilik

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam. Buradan fiyat verme olayını kaldırdık maalesef. Çünkü görmeden fiyat vermek hiç anlaşılmıyor yada yanlış anlaşılıyor. Keşif ve fiyat bilgisi için sayfamızın iletişim menüsünden bizlere ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin...

   Sil
 44. 20 metre yer seramik 3 metre tezgah arası sadece işcilik

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam. Buradan fiyat verme olayını kaldırdık maalesef. Çünkü görmeden fiyat vermek hiç anlaşılmıyor yada yanlış anlaşılıyor. Keşif ve fiyat bilgisi için sayfamızın iletişim menüsünden bizlere ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin...

   Sil
 45. Banyo ve tuvalet düz duvarlarında üst tarafta 6 m2 fayansta kabarma var. Kabaran fayanslar kaldırılıp tekrar yapıştırılma ücreti (işçilik+ fayans hariç malzeme) ne kadar olur? Sökülecek fayansların olduğu duvarda başka söküm takım yapılacak lavabo vs yok. Fayans ölçüsü 20X25 olup bir miktar fazla fayans mevcuttur.

  YanıtlaSil
 46. Bina girişine 15 m kare siyah granit kaplama yaptırmak istiyoruz. Maliyeti ne olur, lütfen bizi bilgilendirirmisiniz.

  YanıtlaSil
 47. Merhaba. 6m2 banyo zemin, 22m2 duvar, kirma olmadan üstüne döşeme istiyorum. Fiyat alabilir miyim?

  YanıtlaSil
 48. 2 adet 18 metrekare terasa fayans üzerine fayans yapılacak fayansların altında boşluk kalmış alt kata sızıntı oluyor araya izolasyon yapılırsa iyi olur maliyeti ne olur

  YanıtlaSil
 49. 2 adet 18 metrekare terasa fayans üzerine fayans yapılacak fayansların altında boşluk kalmış alt kata sızıntı oluyor araya izolasyon yapılırsa iyi olur maliyeti ne olur

  YanıtlaSil
 50. Merhaba, terasımızın zeminine fayans kaplatmak istiyoruz. Kaba taslak 10 m2 desek fiyatı ne kadar olur ? Fayans modeli klasik en uygun modellerden olabilir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Buradan bu şekilde bi fiyat veremiyoruz maalesef. Ciddi işler için keşif isteyiniz.

   Sil
 51. Merhaba
  Batıkent de 3+1 120 m2 dairem var.
  Ful tadilat yaptırmak istiyorum.
  Mutfak+banyo+wc+koridor söküm olacak.
  Zeminler seramik kaplama
  Mutfak tezgah arası seramik
  Banyo+wc duvar seramik
  Tüm daire boya
  İç kapılar boya
  Mutfak da kombi yeri değişecek
  Çamaşır makinası için gider ve priz yapılacak
  Mutfak da prizler yapicak gibi.
  Böyle bir tadilat işini işçilik olarak yaparmısınız.
  Evet yeri görmeniz gerekir biliyorum.
  Ama bir ön bilgilendirme yaparsanız sevinirim.
  Teşekkürler

  YanıtlaSil
 52. Iyi gunler 100 m2 sıfır bir dairede genel olarak ne kadar bir fayans işçiliği çıkar tahmini?

  YanıtlaSil
 53. 20 metrekare mutfak ve kolidor kırmadan üzerine fayans yapılacak malzeme dahil fiyat alabilir miyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar, fiyatlandırma yapmak için uzman birisinin keşif yapması gerekir maalesef. Burada yada telefondan fiyat vermemiz yanlış olur aslında. Bazı kişilere cevap verdiğimiz yorumlar var ancak onlar da keşif isteyince fiyat farklı çıkıyor.

   Sil
 54. Merhaba 7 metrekare mutfak ve 4 metre dezgah arası fayans yapılacak sadece işçilik fiyat alabilirmiyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi günler, maalesef şu anda iş yoğunluğu yaşıyoruz. Fayans işlerinde en az 50m2 yada buna yakın bir metraj olması gerekiyor size hizmet verebilmemiz için. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz! Kolay gelsin...

   Sil
 55. Merhaba bir şey sormak istiyorum 50 m altı yapmıyorsunuz yorumlarda okudum ancak benim iki kapalı balkonun var toplam 25 m bunlardan 16 m alana
  sap dökülüp düzeltmee yapılacak ve 15*60 cm lik ahşap görünümlü yer döşemesi aldım bunun işçiliği takriben ne kadar.piyasadan bir haberim olmadığı için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar... Fayans döşeme işçilik 35tl-45tl arası değişir. Şap atma olayı ise ortalama 2000tl gibi çıkabilir. Tabi buradaki fiyatlar Ankara piyasasına aittir. Diğer şehirlerde farklılık gösterebilir... Kolay gelsin.

   Sil
 56. Merhaba Kanber abi selamlar, 90 m2 ön, arka balkon, mutfak, hol, tuvalet ve banyo malzeme hariç kırma yok eski fayans üstüne yapıştırma yapılacak sadece işçilik ne kadar tutar teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. selamlar... Ortalama fiyat 35-45 arası değişir. Ama bu işleri firmalar gelip yapamayabilir. Onun yerine serbest çalışan ustalar bulmalısınız...

   Sil
  2. Kanber bey merhaba buyuk metrajlarda dedıgıız fıyatlar ıyı ama tadılatta fıyat ıkıyekatlaması lazım nıye fıyatları dusuruyorsunuz

   Sil
  3. Hocam selam. Evet haklısınız. tadilatlarda fiyat daha pahalı olmalı. Ancak 2 ye de katlanmamalı. Belki %30 veya %40 pahalı yazılabilir ki zaten ben de aslında ucuz yazmadım. 90 m2 işi 45tl den yapacak bir sürü fayansçı ustası arkadaşımız mevcut ve para kazanırlar bu işten. ;)) Ancak bu söz konusu zemin hazır ise geçerli. Zemin hazırlığı varsa, kırım var sa zaten fiyatlar şişiyor ister istemez. Burada fiyatları fazla şişirmek hem bizim hem de müşterilerimizin işine gelmez bence. Çünkü fazla pahalı olan uygulanamadan insanlar kaçınacak ve gerekirse o işi yaptırmaktan vaz geçecektir. Naçizane görüşümüz bu biz uygulamacıların da işine gelmez. Saygılarımızla...

   Sil
 57. Merhaba 60 120 granit döşeme m2 ne kadar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, bu fiyatı söyleyebilmemiz için detaylar lazım. Mesela iş nerede? kaç m2? Zemini hazır mı? vs vs...
   Normal ortalama granit döşeme m2 birim fiyatı 50TL şu an. Ama dediğimiz gibi detaylar?...!!! Kolay gelsin...

   Sil
 58. Merhaba , 60 m2 duvar 10 m2 yer için kırılıp tekrar fayans yapılacak ücret nedie

  YanıtlaSil
 59. Merhaba , 60 m2 duvar 10 m2 yer için kırılıp tekrar fayans yapılacak ücret nedie

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, keşif yapmadan burdan fiyat vermemiz doğru olmaz maalesef. Yarın keşif için arayabilirsiniz!

   Sil
 60. 15 m2 alan zemin eski fayans kırılıp yenisi döşenecek. m2 fiyatı ne olur işçiliğin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba maalesef bu metrajlarda iş yapmıyoruz! O yüzden de fiyat veremeyiz. Kolay gelsin...

   Sil
 61. Hocam malzeme benden 55m2 balkon seramik işçilik ne kadar olur

  YanıtlaSil
 62. Merhaba 75m2zemin 60m2 de duvar fayans dosenecek. Fayans+işçilik toplam nekadar maliyet cikar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, maalesef yeri görmeden yani keşif yapmadan buradan size fiyat vermemiz doğru olmaz. Fiyat bilgisi için keşif istemeniz lazım. Kolay gelsin...

   Sil
 63. Selamlar. 2 banyo ve 1 tuvaletimde fayans kırma ve döşeme yaptıracağım.2 banyomda duvar hem zeminde,tuvaletimde ise sadece zeminde işlem olacak. Malzemeyi ben alacağım. Ayrıca 1 banyonun tesisatta tamirat yapilacak.Sadece işçilik ücreti ne olur?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, maalesef yeri görmeden yani keşif yapmadan buradan size fiyat vermemiz doğru olmaz. Fiyat bilgisi için keşif istemeniz lazım. Kolay gelsin...

   Sil
 64. .mrb 60 mt kare banyo tuvalet kirilip fayans olacak fiyat ne cikar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, maalesef yeri görmeden yani keşif yapmadan buradan size fiyat vermemiz doğru olmaz. Fiyat bilgisi için keşif istemeniz lazım. Kolay gelsin...

   Sil
 65. Merhaba 25metrekare yer ust uste ıkı parke yapılmıs sokulup fayans yapılıcak ıscılık le bır lı kte maliyeti ne kadar olur

  YanıtlaSil
 66. buyuk olculu seramik isciligi ne kadar 150*300 ebatlı seramık duvar ve yer

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Metraj da önemli ama 100tl civarı şu an için...

   Sil
 67. 20 metre kare balkon zemin fayans malzeme dahil fiyat nedir

  YanıtlaSil
 68. Banyo 20 metrekare, tuvalet 12 metrekare, sıva kırma da var bastan yenileme fiyat ne tutar ustam

  YanıtlaSil
 69. Merhaba mutfak duvarına fayans döşeme yapıyormusunuz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Proje bazlı işler yapıyoruz, sadece mutfak için yakınlardaki nalbur, yada yapı marketlerden yardım isteyiniz...

   Sil
 70. TOKİ'nin yaptığı evde oturuyorum, mutfağın ıslak olmayan duvarında yaklaşık 8,5 metrekarelik bölümünde yalıtım kaplaması kabardı. Bunun onarımı için sigortaya başvurdum, benden masrafın ne olabileceğini sordular, ben emekli memurum bilmiyorum yardımcı olur musunuz ayrıca teklif mektubu istediler ne yapmalıyım. Yardımcı olursanız memnun olurum, şimdiden teşekkür ederim. Ferit İLDUĞUR

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir firma gelip bakacak sonra da size teklif mektubu yada proforma fatura verecek, böylece sigorta firması size bu parayı ödeyecek. Maalesef biz proje bazında işler yaptığımız için bu konuda size yardımcı olamayız. Yakınlarınızda malzemeci dükkanı falan varsa onlara danışın derim. İyi günler

   Sil
 71. 3 m2 banyo zemin ve duvar fayans işçiliği ne kadar olur

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar, Maalesef buradan fiyat bilgisi veremiyoruz! Fiyat bilgisi için keşif gereklidir. Saygılar...

   Sil
 72. 250 M2 alan 2adetsoyunma odası banyo bölmeli alanlar yerzemin 140m2 su sapı atılmış 7odalikonteyner sadece işçilik kırım yok fiyat

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar, Maalesef buradan fiyat bilgisi veremiyoruz! Fiyat bilgisi için keşif gereklidir. Eğer yeriniz Ankara içi ise lütfen keşif isteyiniz! Saygılar...

   Sil
 73. 27 m2 bahçe zemini var .eski kalebodurlar atılacak yeni kalebodur yapılacak.fiyat alabilirmiyim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar, Maalesef buradan fiyat bilgisi veremiyoruz! Fiyat bilgisi için keşif gereklidir. Saygılar...

   Sil

   Sil
 74. 3 metre kare banyo duvar ve yer fayans ne kadar kırma yok

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar maalesef bu metrajlarda işleri yapamıyoruz. Ayrıca keşif olmadan fiyat vermemizde yanlış olur iyi günler...

   Sil
 75. Merhabalar iyi çalışmalar kaba inşaat için ortalama işçilik fiyatı ne kadardır acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar, kaba inşaat için metrajı öğrenmemiz ve buna göre fiyat vermemiz gerekir. Ankara içinde ise yapılacak işler ücretsiz keşif hizmetimiz mevcuttur. Bizi arayabilirsiniz.

   Sil
 76. Merhaba 120m2 3+1 dairemiz mevcut. 5m2 tuvalet alanı 10m2 banyosu var. İkisinede uygun seramik + tuvalet taşı, klozet ve lavabo döşenmesi gerekmekte. Bu işlem için fiyatınız ne olur acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar, firmamız proje bazında yada genel tadilat işleri yapmaktadır. Bu yüzden bu tür işler için fiyatlarımız size uygun olmayacaktır! Tavsiyem en yakınınızdaki malzemeci, yapı market, yada nalbur gibi dükkanlara danışmanızdır. Çünkü bu dükkanlarda her daim bu tür işler için bir usta bulundururlar ve daha hesaplı olacaktır. Saygılar...

   Sil
 77. Ankara'da Yenimahalle susuz mevkiinde banyo,tuvalet fayanslar oynamış toplam 50metrekare kadar fayans kırma ve fayans döşeme fiyat alabilirmiyim malzeme sizden veya kendim alırsam nasıl olur teşekkürler hayırlı işler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba, bu tür bir işi yapabilmemiz için sezon dışında başvurmanız gerekir öncelikle, sezon açıldıktan sonra bu tür işlere malesef yetişmemiz mümkün olmuyor. Yardımcı olamadığımız için üzgünüz...

   Sil
 78. Dubleks bi evde tuvalet banyo korudorlar teras toplam 250 m2 fayans yapılacak duvar zemin fayans 60x60 250 m2 metresi nekadardan yapılır

  YanıtlaSil

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır! İçerisinde reklam, küfür, şiddet bulunan yorumlar yayınlanmaz! Ayrıca içerisinde telefon mail vb iletişim bilgisi olan yorumlar da yayınlanmaz!
Destek için arayın (0545-391-58-48) yada mail atın! (ozyurt.insaat.dekorasyon@gmail.com)