2022 Ankara 3+1 Ev Boyama Fiyatları

Boya badana ile alakalı İnternet sitelerini gezdiğimizde çok ilginç ev boyama fiyatlarıyla karşılaştık! 3+1 ev boya fiyatıları nı malzeme işçilik dahil 3000-TL yazanda var dolu daireye 3500-TL yazanda var. 

Ancak bu fiyatlar bir evin boyanması ve teslim edilebilmesi için gerçeği yansıtmamaktadır maalesef. Kiracıysanız ve evi ev sahibine teslim etmek için boyatıyor sanız o başka tabi.

2022 yılı güncel Ev boya badana fiyatları

 Aşağıda güncel Ankara içi ev boya badana fiyatlarımızı paylaştık. 25 yıldır bu işi yapmaktayız.

ANKARA EV İÇİ BOYA MALZEME + İŞÇİLİK FİYAT LİSTESİ 2022

EVİN DURUMU
BOYA UYGULAMA FİYAT
TAKSİT DURUMU
BOŞ 3+1 DAİRE
7.500TL
KREDİ KARTINA 4 - 8 TAKSİT
DOLU (EŞYALI) 3+1 DAİRE
9.500TL
KREDİ KARTINA 4 - 8 TAKSİT
Ankara 3+1 Ev Boyama Fiyatları
Sizde ev boya badana fiyatları ne kadar? Yada boya badana ustası nereden bulurum diyorsanız hem usta hem firma olarak sizlere profesyonel hizmet vermekten gurur duyarız!
2022 yılı ortalama 100 m2 daire için boya badana fiyatlarımız aşağıdaki gibidir. Ankara içinde dairenizi, evinizi, binanızı, ofisinizi ve varsa villanızı uygun fiyatlara boyuyoruz. Aşağıda tüm sorularınıza cevap vermeye çalıştık lütfen okumaya devam ediniz!

Ev Boyama Fiyatları Ne Kadar?

Öncelikle şunu söylemekte yarar var, bir dairenin boyama fiyatı evin boş veya dolu olmasına göre değişiklik göstermektedir. İlk kriter budur. Eğer ev boşsa boya badana işleri fiyatı daha uygun olacaktır. Dolu ise eşyaları toplamak, içinde eşya olan dairelerde çalışmak ve kamflaj yapmak zamanı etkilediği için fiyat biraz daha pahalı olacaktır .
Ankara içi 3+1 Daire boyama fiyatı kısa bir süre için malzeme + işçilik dolu daire için 9.500 TL boş daireler için 7.500 TL dir. Bu fiyatın içine aşağıdaki uygulamalar dahildir.
Koruma: Dolu daireler için eşyaların ortaya toplanması hışır ve naylonlarla örtülmesi ve çeşitli kamuflaj işlemleri (dolu daireler için)

Tamiratlar: Mevcut Tavan ve duvarlardaki tamiratların yapılması

Tavan Boyama: Tavanların 2 kat plastik tavan boyasıyla boyanması varsa kartonpiyerlerinde boyanması. (TEK tavan boyası ile)

Duvar boyama: Duvarların istenilen renklere su bazlı silikonlu tam silinebilir boya ile 2 kat boyanması. (filli boya, dyo, marshall, çbs, gibi markalar)

Taksitle Daire veya Ev Boyatabilir miyim?

Tabii ki evet, peşin fiyatına 4-9 arası taksit yapılır. Sizde evinizi renklendirmek ve boyasını yenilemek için bizi arayınız!

Ödeme Şekli Nasıl?

Yaptığımız taksitli daire boyama hizmetinin ödeme şekli kredi kartıyla yapılmaktadır. Diğer bir şekilde senetle taksitli ev boyama da yapılabilmektedir. Ancak bu güven araştırmasından geçen müşterilerimiz için geçerlidir.

Hangi semtlerde iş yapıyoruz?

Bahçelievler, Çankaya,‎ Beşevler, Beytepe, İncek, Çayyolu, Bilkent, Maltepe, Akdere, Aktepe Keçiören Batıkent, Demetevler, Yenimahalle, Etlik, Kurtuluş, OR-AN Çankaya Yıldız, Sıhhiye ve Yaşamkent semtlerinde daire içi boya ve dekorasyon işleri yapmaktayız.

Not: Yukarıda verilen boya badana fiyatları sadece Ankara merkez için geçerlidir. Verilen boya uygulama fiyatı maksimum 100m2 ve 3+1 daireler için geçerlidir. Daha geniş ve tamiratları fazla olan dairelerin boya badana fiyatları değişiklik gösterebilir. Daire boyama ve ev boyanmasında kullandığımız malzemeler 1. sınıf polisan, marshall, DYO, Filli Boya, Fawori gibi isim yapmış boya markalarının su bazlı silinebilir boyalarıdır.

Bu yazımızda şunlara cevap vermeye çalıştık;

Ankara boya badana ustası, Taksitle boya badana, Ankara boya badana fiyat, 3+1 ev boyama fiyatları, ucuz boya badana Ankara.
Paylaş Google Plus

Yazar: Kanber ÖZYURT

0 blogger-facebook:

Yorum Gönder

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır! İçerisinde reklam, küfür, şiddet bulunan yorumlar yayınlanmaz! Ayrıca içerisinde telefon mail vb iletişim bilgisi olan yorumlar da yayınlanmaz!
Destek için arayın (0545-391-58-48) yada mail atın! (ozyurt.insaat.dekorasyon@gmail.com)