En Ucuz Mantolama Fiyatları ve Markları

En Ucuz Mantolama Markları

Hepinizin bildiği gibi günümüzde dış cephe mantolama son derece önemli bir uygulama haline geldi. Mantolama yaptırmaya karar verirken önümüze bir sürü mantolama modeli ve markaları çıkmaktadır. Peki bu markalardan en ucuz ve en hesaplı bir şekilde yaptırabileceğiniz bir mantolama markası varmıdır? Varsa hangisi en ucuz mantolama markasıdır?
Öncelikle konuya geçmeden hemen şu ata sözümüzü bir hatırlatmak isterim " ucuz etin suyu kara olur." Yani ucuzluğunda bir sınırı vardır çok ucuz bir malzeme maalesef kaliteli olamaz! Bizim burada inceleyeceğimiz markalar ortalama ucuzlukta olup her türlü apartman mantolamasında rahatlıkla kullanılabilecek ve sorun çıkarmayacak markalardır.

Hesaplı mantolama çeşitleri:

UCUZ MANTOLAMA MALZEMELERİ
LOGO
FAWORİ: Favori filli boyanın bir alt grubu olduğundan standart ve fiyatına göre gayet de kaliteli bir mantolama markasıdır.
PANELSAN: Ankara da üretilen bir markadır. TSE li ve kendini geliştirmektedir.
WALLBOARD: Yine standart 5 katlı apartmanlarımızda kullanabileceğimiz gayet hesaplı bir ürün
ÖZYURT KARMA: Adından da anlaşılabileceği üzere firmamız tarafından çeşitli markaların TSE li ve uygun fiyatlı olan malzemelerinin bir harmanlanmasından ortaya çıkan bir mantolama malzemesidir.

Diğer mantolama markaları ve fiyatları için tıklayınız!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır! İçerisinde reklam, küfür, şiddet bulunan yorumlar yayınlanmaz! Ayrıca içerisinde telefon mail vb iletişim bilgisi olan yorumlar da yayınlanmaz!
Destek için arayın (0545-391-58-48) yada mail atın! (ozyurt.insaat.dekorasyon@gmail.com)