Filli Boya Capatect ve Expert Isı Yalıtım SistemleriFilli Boya Capatect ve Expert Isı Yalıtım Sistemleri

Hepimiz "FİLLİ BOYA" Markasını duymuşuzdur. Ayrıca duyduğunuz başka bir şey de Capatect tir. Ama çoğu müşterimiz maalesef Capatect ve Filli Boya mantolamayı ayrı bir marka olarak tanıyor. Filli boya bir boya markasından çok artık çeşitli inşaat malzemeleri üreten bir marka haline gelmiştir. Dış cephe mantolamayla alakalı güncel malzeme + işçilik mantolama fiyatları için tıklayın!

Neyse sözü fazla uzatmadan sizlere filli boya capatect ve Filli boya Expert ısı yalıtım sistemlerinden bahsedeyim. Filli Boya adı altında Filli yalıtım grubu oluşturuldu ve bu gurupta 2 ye ayrılarak Capatect ve expert yalırım sistemi olarak karşımıza çıktı.


Filli yalıtım Capatect:

Kısaca şöyle diyebiliriz, başlangıçta daha butik ve küçük metrajlı dış cephe mantolama isteyen işlerde kullanılmak üzere piyasaya çıkarıldı. Ama şimdilerde yüksek metrajlı işlerde de kullanılıyor çünkü expert mantolama sistemi ile arasında fazla bir fiyat farkı kalmadı.


Filli yalıtım Expert:

Daha çok şantiye grubu olarak tanınır çünkü filli yalıtım expert mantolama sisteminin reklamları dahi yoktur çünkü bu ürünün genel kullanıcıları yüksek metrajlı iş yapan müteahhit, mühendis mimarlardır. Capatect ten bir iki tık daha kalitesi düşüktür. tabi fiyatı da öyle.

Sözün özü daha iyi anlaşılabilsin diye aşağıdaki şemayı inceleyiniz. Bazen bir görüntü bin kelimeden daha iyidir!
filli yalıtım şema

Herkese hayırlı günler diliyorum, bol kazançlar!
Paylaş Google Plus

Yazar: Kanber ÖZYURT

0 blogger-facebook:

Yorum Gönder

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır! İçerisinde reklam, küfür, şiddet bulunan yorumlar yayınlanmaz! Ayrıca içerisinde telefon mail vb iletişim bilgisi olan yorumlar da yayınlanmaz!
Destek için arayın (0545-391-58-48) yada mail atın! (ozyurt.insaat.dekorasyon@gmail.com)