2021 Alçıpan asma tavan malzeme işçilik m2 fiyatları

Firmamızın yaptığı asma tavan modelleri ve alçıpan asma tavan malzeme işçilik m2 fiyatları 2021 yılı için aşağıda listelenmiştir. Alçıpan asma tavan fiyatları malzeme + işçilik dahildir. Uygulama fiyatları metraja ve merkezimize uzaklığa göre değişebilir.

Alçıpan Asma Tavan m2 fiyatları

Buradaki alçıpan asma tavan m2 fiyatları siz değerli müşterilerimize bir ön bilgi olsun diye sunulmuştur. Unutmayın net alçıpan tavan fiyatları için mutlaka bizi arayarak keşif isteyiniz! Ankara içi keşiflerimiz ücretsizdir!

2021 YILI ALÇIPAN ASMA TAVAN UYGULAMA FİYATLARI

Ankara içi 2021 yılı alçıpan asma tavan m2 fiyatları aşağıdaki gibidir.
ALÇIPAN ASMA TAVAN ÇEŞİDİ
BİRİM
MALZEME
İŞÇİLİK
TOPLAM
BEYAZ ALÇIPAN ASMA TAVAN UYGULAMA FİYAT
M2
50TL
25TL
75TL
YEŞİL ALÇIPAN ASMA TAVAN UYGULAMA FİYAT (WR SUYA DAYANIKLI)
M2
55TL
25TL
80TL
ALÇIPAN ALIN KAPLAMA (MTÜL İŞLERİ)
MTÜL
10TL
15TL
25TL

2021 asma tavan modelleri

Asma tavan modelleri 2021 yılında klasik tarzdan modern tarza doğru bir geçiş eğiliminde görünmektedir. Ama illaki trendlere bağlı kalacaksınız diye bir kural yok! Çünkü ev sizin tavan sizin. 

Mutluluğun sırrı kendi sevdiğiniz şeyleri yapmaktan geçer. Tavan modelleriyle alakalı birkaç örnek gösterdiğimiz "2021 Asma Tavan Modelleri" başlıklı yazımıza bakarsanız 2021 yılı asma tavan trendleriyle alakalı fikir sahibi olabilirsiniz!

Alçıpan asma tavan fiyatları
Paylaş Google Plus

Yazar: Kanber ÖZYURT

0 blogger-facebook:

Yorum Gönder

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır! İçerisinde reklam, küfür, şiddet bulunan yorumlar yayınlanmaz! Ayrıca içerisinde telefon mail vb iletişim bilgisi olan yorumlar da yayınlanmaz!
Destek için arayın (0545-391-58-48) yada mail atın! (ozyurt.insaat.dekorasyon@gmail.com)