2020 Alçıpan asma tavan malzeme işçilik m2 fiyatları

Firmamızın yaptığı asma tavan modelleri ve alçıpan asma tavan malzeme işçilik m2 fiyatları 2020 yılı için aşağıda listelenmiştir. Alçıpan asma tavan fiyatları malzeme + işçilik dahildir.

Alçıpan Asma Tavan fiyatları

Buradaki alçıpan asma tavan m2 fiyatları siz değerli müşterilerimize bir ön bilgi olsun diye sunulmuştur. Unutmayın net alçıpan tavan fiyatları için mutlaka bizi arayarak keşif isteyiniz! Ankara içi keşiflerimiz ücretsizdir!
2020 YILI ALÇIPAN ASMA TAVAN UYGULAMA FİYATLARI
BİRİM
MALZEME
İŞÇİLİK
TOPLAM
BEYAZ ALÇIPAN ASMA TAVAN UYGULAMA FİYAT
M2
25TL
20TL
45TL
YEŞİL ALÇIPAN ASMA TAVAN UYGULAMA FİYAT (WR SUYA DAYANIKLI)
M2
28TL
20TL
48TL
ALÇIPAN ALIN KAPLAMA (MTÜL İŞLERİ)
MTÜL
8TL
8TL
16TL

2020 asma tavan modelleri

Asma tavan modelleri 2020 yılında klasik tarzdan modern tarza doğru bir geçiş eğiliminde görünmektedir. Ama illaki trendlere bağlı kalacaksınız diye bir kural yok! Çünkü ev sizin tavan sizin. 

Mutluluğun sırrı kendi sevdiğiniz şeyleri yapmaktan geçer. Tavan modelleriyle alakalı birkaç örnek gösterdiğimiz "2020 Asma Tavan Modelleri" başlıklı yazımıza bakarsanız 2020 yılı asma tavan trendleriyle alakalı fikir sahibi olabilirsiniz!

Alçıpan asma tavan fiyatları
Paylaş Google Plus

Yazar: Kanber ÖZYURT

0 blogger-facebook:

Yorum Gönderme

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır! İçerisinde reklam, küfür, şiddet bulunan yorumlar yayınlanmaz! Ayrıca içerisinde telefon mail vb iletişim bilgisi olan yorumlar da yayınlanmaz!
Destek için arayın (0545-391-58-48) yada mail atın! (ozyurt.insaat.dekorasyon@gmail.com)