2021 Boardex Uygulama Fiyatları

Boardex uygulama fiyatları şantiyelerde m2 cinsinden ve yapılacak detaya göre mtül (metretül) cinsinden hesaplanır. Eni yada boyu 30cm'den küçük yüzeyler mtül ölçülür.

2021 Boardex Dış Cephe Kaplama Malzeme İşçilik Fiyatları

➤Boardex dış cephe kaplama fiyatları malzeme ve işçilik olarak, uygulamanın detayına göre değişiklik göstermektedir. Aşağıda dış cephesine boardex, outwear ve guardex kaplatarak ısı yalıtımı yapmak isteyen müşterilerimiz için boardex dış cephe kaplama malzeme ve işçilik dahil ortalama fiyat bilgisi verilmiştir.

➤Boardex, outwear ve guardex levhalar dış cephe kaplama levhalarıdır. İsimlerinin farklı olmasının tek sebebi başka markalara ait olmasıdır sadece.


⚠️Unutmayın burda yayınlanan fiyatlar tam olarak size vereceğimiz fiyatlarla örtüşmeyebilir! Keşif yapılmadan net fiyat verilemez! Keşifler Ankara içi ücretsizdir! Aşağıdaki fiyatlarımızın bir bağlayıcılığı yoktur!

2021 Boardex Dış Cephe Kaplama Fiyat Listesi

BİRİM

MALZEME İŞÇİLİK FİYAT

BOARDEX / GUARDEX DIŞ CEPHE KAPLAMA: Tek yüz tek kat 40X40x2mm profiller ile yalıtımsız!

M2

120TL

BOARDEX / GUARDEX DIŞ CEPHE KAPLAMA: Tek yüz tek kat 40X40x2mm profiller ile ısı yalıtımlı!

M2

140TL

OUTWEAR DIŞ CEPHE KAPLAMA: Tek yüz tek kat 40X40x2mm profiller ile yalıtımsız!

M2

120TL

Boardex dış cephe kaplama analizi

BOARDEX CEPHE GİYDİRME: Tek yüz tek kat 40X40x2mm profiller ile (Yalıtımlı!)

Ürün Bilgisi www.ozyurt-insaat.com

m2 sarfiyat

Birim

Birim Fiyat

Toplam fiyat

Boardex levha

1,05

m2

26,04 TL

27,34 TL

40x40x2mm kutu profil

3,75

mtül

11,83 TL

44,38 TL

Matkap uçlu Vida 25mm

60

Adet

0,04 TL

2,40 TL

İnşaat demiri 8’lik

0,2

mtül

1,97 TL

0,39 TL

Kesme taşı elektrot vs.

0,9

mk

0,71 TL

0,64 TL

Mineral yün dış cephe için

1

m2

14,16 TL

14,16 TL

GX+40X20+YALITIMLI

89,31 TL

İŞÇİLİK

 

 

 

20,27 TL

MALZEME+İŞÇİLİK

109,58 TL

ŞİRKET KARI

 

 

30,00%

32,87 TL

GENEL TOPLAM

142,46 TL


Yüksek metrajlı işler için fiyatlar değişecektir! Ayrıca taksit imkanımız vardır.
Boardex, guardex, outwear uygulama fiyatları, özyurt inşaat dekorasyon

Paylaş Google Plus

Yazar: Kanber ÖZYURT

23 blogger-facebook:

 1. 50 metre kare bordeux fiyatı alabilirmiyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 50 m2 malzeme + işçilik m2 si şu an için ANKARA içi birim fiyatı 100TL'dir. Tam net fiyat vermek için işi yerinde görmemiz lazımdır.
   kolay gelsin...

   Sil
 2. Ankara içi şantiyemiz için Boardex tavan kaplama m2 fiyatı ne kadar?
  Bir de sadece boardex işçilik fiyatları ne kadar?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Boardex tavan malzeme ve işçilik dahil şuanda 90TL-100TL arasındadır. Tabi siz metrajı belirtmemişsiniz, yüksekse fiyatlar düşer.

   Sil
 3. 80m2 çatı altı kaplaması yapılcak fiyat nedir.yer Antalya

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, malesef Antalya da değil merkezimiz. Ankara da merkezimiz buradaki fiyat ise ortalama boardex çatı kaplaması için 150tl dir. (80m2 için fiyat)

   Sil
 4. Kolay gelsin çatı kat arası 150metre kare boardex ve 5cm taş yünü almak istiyorum alçı ve profil varsa onlarında fiyatını verirmisiniz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar, malesef bizde malzeme satışı bulunmamaktadır. Yukarıda paylaştığımız bilgiler sadece bilgi amaçlıdır. Biz boardex uygulmasını malzeme + işçilik yada sadece işçilik yapabiliyoruz. İyi günler.

   Sil
 5. Merhabalar benim Sincan’da 130 m2 Çelik çatılı üstü sandeviç panel 2,60 yükseklikte çatı arası var etrafına bordex izocam ve alçıpan kaplayıp içini 2+1 mutfak banyo vc olarak alçıpan bölme ile bölmek istiyorum bordex ve alçıpan için ayrı ayrı fiyat verirmisiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar...
   Boardex kaplama uygulaması ve alçıpan işleriniz için projeniz var mı? Daha doğrusu kaç m2 boardex kaplama ve kaç m2 alçıpan bölme duvar işiniz var? Bunları bilmeden fiyat veremeyiz maalesef!

   Sil
  2. 22 mt kare yermiz dışı betopan ici alcıpan olacak lütven maliyet ne olur

   Sil
 6. 22 met yerim isgelesi betopan ölcülerine göre yapılmış isgele ici alcıpan dışı betopan maliyet ne olur rica etsem

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hocam merhabalar, hakkınızı helal ediniz, yorumunuzu yeni gördük. 22 m2 için ortalama m2 fiyat 250tl olur.

   Sil
 7. Merhaba boardex ile fullden ev yapabilir miyiz acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Boardex veya guardex kullanarak bir evi yapmak tabi ki de mümkün. Ancak bu şekilde bir malzemeyle full evi yapmak için geçerli bir sebebinizin olması lazım. Yoksa ucuz olacak diye düşünüyorsanız yanlış düşünüyorsunuz. Hemen hemen bir duvarın maliyeti gaz beton da olsa bims de olsa beton da olsa ve dahi boardex de olsa yaklaşık aynı çıkar.

   Sil
 8. 300 m2 işim var manisada herşey dahil m2 fiyati nekadar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam. Buradan fiyat verme olayını kaldırdık maalesef. Çünkü görmeden fiyat vermek hiç anlaşılmıyor yada yanlış anlaşılıyor. Keşif ve fiyat bilgisi için sayfamızın iletişim menüsünden bizlere ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin...

   Sil
 9. Tavandaki Boardex icin avize tasima agirligi nedir kac kilo vasinca dayaniklidiŕ acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar bor Dax taşıyıcı bir malzeme değildir kaplama malzemesidir dış cephe veya iç cephe. Ancak siz avize koyacağınız yere noktaya taşıyıcı profil atarsanız 150 kg taşıyabilir! Aynı şekilde alçıpan da taşıyıcı malzeme değildir alçıpanın altındaki Uca’yı profilleri ya da kutu profil taşıyıcıdır. Avizeyi konumlandırmaken bu hususlara dikkat ederseniz daha sağlıklı bir iş yapmış olursunuz. Kolay gelsin!!

   Sil
 10. merhabalar evimin ikinci katını demirden yapılı çatı saç kaplama yapılı demir izgara döşenip bordexs uygulaması yaptirmak istiyorum tavan için uygun bir malzeme olurmu aceba saglam olurmu hesaplı olurmu ortalam 130metre kare bir tavan kaç lira tutar yardımcı olurmusunuz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hamza bey merhabalar. Bor Dax dış cephe malzemesidir dış cephe kaplama paneli olarak geçer. Tabi Borrtex yapılınca üzerini sıvanması ve boyanması gerekmektedir. Tavan için saç çatının altına su kaçağı yok ise eğer Borrtex yapmanıza gerek yok yeşil alçıpan hatta beyaz alçıpan bile yapsanız olur. Dış cepheye gelen duvarlar Borrtex olabilir üzerine sıva file mineral ve boya yapılır. Fiyat vermek için keşif gerekmektedir buradan fiyat verme işlemini kaldırdık yorumlar bölümünden pek de sağlıklı olmuyor çünkü! Kolay gelsin iyi çalışmalar...

   Sil
 11. 330 m2 tavan kaplama ne kadar tutar geri dönerseniz sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar, kusura bakmayın yorumlara ancak yetişebiliyoruz. Fiyat vermek için keşif şart maalesef. Bizi arayarak keşif isteyebilirsiniz! Kolay gelsin.

   Sil

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır! İçerisinde reklam, küfür, şiddet bulunan yorumlar yayınlanmaz! Ayrıca içerisinde telefon mail vb iletişim bilgisi olan yorumlar da yayınlanmaz!
Destek için arayın (0545-391-58-48) yada mail atın! (ozyurt.insaat.dekorasyon@gmail.com)