2023 Makinalı Alçı Sıva Uygulama Fiyatları

💪 Makinalı alçı sıva uygulama fiyatları genelde metraja göre değişiklik gösterir. Sıvamatik veya alçımatik olarak adlandırılan makineler kullanılır. Alçımatik ile alçı sıva şantiyelerde işin hızını çok arttırır. Buda daha az maliyet demektir. 2023 yılı alçı sıva işçilik ve malzeme + işçilik fiyatları listemiz aşağıdadır. 

2023 Alçı Sıva m2 fiyat

Alçı sıva m2 fiyat maliyetini düşürmek için Alçımatik / Sıvamatik kullanarak alçı sıva işlerinizi yapıyoruz. Şantiyelerde genelde işçilik olarak fiyatlandırma yapmaktayız. Makinalı alçı diyede tabir ettiğimiz bu uygulama ile alakalı en güncel alçı sıva m2 birim fiyat bilgisini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Asıl fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz!

ALÇI M2 FİYAT MALZEME İŞÇİLİK FİYAT
MAKİNALI ALÇI: Anolu mastarlı ve terazili alçı sıva uygulaması, saten alçısı dahil. Zımpara ve boyaya hazır hale getirilecek şekilde çekilir. 50TL 80TL 130TL
ALÇIPAN ÜZERİ SATEN ALÇI: Derz atılması köşe profili atılması ve 2 kat saten alçı çekilmesi dahil. 15TL 60TL 75TL
KARA SIVA ÜZERİ ALÇI: Kara sıva üzerine karışık + saten alçı çekilmesi 5TL 60TL 65TL
* Yukarıdaki fiyatlara KDV dahil değildir! 2023

Alçı Sıva Uygulama Çeşitleri

Bilindiği üzere alçı sıva uygulamaları genel olarak 4 kısma ayrılır.


1) Anolu mastarlı alçı yada "Makinalı alçı". Poz no: 27.525/1
2) Kara sıva üzerine çekilen "Karışık Alçı". Poz no: 27.525/2
3) Alçı sıva üzeri saten alçı Poz no: 27.528/2
4) Alçıpan üzeri saten alçı
Bu 4 çeşit alçı uygulamada 1. sırada bulunan Anolu mastarlı alçının uygulanması sırasında hız ve verimlilik sağlamak amacıyla alçı sıva makinaları geliştirilmiştir. Bunların genel ismine  sıvamatik de denmektedir.

Firmamız Özyurt İnşaat Dekorasyon olarak yüksek metrajlı işlerde makinalı alçı sıva uygulamada siz değerli müşterilerimize her zaman çözüm ortağı olduk ve olmaya devam edeceğiz. Makinalı alçı sıva uygulamada en az 1500 m2 metrajınız olması gerekmektedir. 1500m2 ve altı için sıvamatik kullanmaya gerek yoktur. (özel durumlar hariç) Şantiyeniz de, fabrikanızda ve binimum  metrajlı işlerde bizler ve alçı makinalarımız hizmetinizdeyiz. Güncel fiyat bilgisi için lütfen arayınız!
Sıvamatik m2 fiyat   Sıvamatik m2 fiyat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır! İçerisinde reklam, küfür, şiddet bulunan yorumlar yayınlanmaz! Ayrıca içerisinde telefon mail vb iletişim bilgisi olan yorumlar da yayınlanmaz!
Destek için arayın (0545-391-58-48) yada mail atın! (ozyurt.insaat.dekorasyon@gmail.com)