3D görselleştirme ve çizim


3D Dış Cephe Tasarımları

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda genellikle karşılaşılan sorun bir işin veya tasarımın bitmiş halini hayal etmekte zorlanmalarıdır. Herkes işin bitmiş halini görmek ister. Bunun için de teknolojiyi yakından takip eden firmamızın siz değerli müşterilerimiz için çözüm üretmesi beklenen bir davranıştı. Bunu 3ds max adlı bilgisayar programı vasıtasıyla yapıyoruz. Artık sizde ister dış cephe tasarımı olsun ister iç cephe tasarımı iş başlangıcında işin sonunu görebileceksiniz. Bu siz değerli müşterilerimiz için büyük kolaylıktır. Aşağıda bazı görselleştirdiğimiz uygulamalara ait resimler vardır. Sizde profesyonel işler için bizimle irtibata geçiniz!Bina Dış Cephe Tasarımları

Özellikle bina dış cephelerinde ve villa dış cephelerinde 3D mimari görselleştirme hem siz değerli müşterilerimizin hemde bizlerin işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Sizde dış cephe mimarinizin nasıl olacağına karar vermek için mutlaka 3D görselleştirme ve çizim yaptırmalısınız! Modern dış cephe tasarımları konusunda uzman kadromuz size çizim esnasında fikirler vereceklerdir.

3D Mimari Proje Çizim Fiyatları

3D Mimari Proje Çizim Fiyatları tasarımı yapılacak dış cephenin modeline göre değişiklik göstersede daha önce fiyatlandırdığımız 3d projelerin dış cephenin gerçek maliyetine oranı % 2 civarında çıkmaktadır.
Örneğin bir villanız var ve dış cephesini işe başlamdan önce 3 boyutlu olarak çizdirmek istiyorsunuz! Dış cephe uygulama konusunda sizinle 45BİN liraya anlaşmaya vardığımızı var sayalım. Bu durumda 3d tasarım fiyatınız ( 45.000TL X 2 ) / 100 = 900TL dir.


Paylaş Google Plus

Yazar: Kanber ÖZYURT

0 blogger-facebook:

Yorum Gönder

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır! İçerisinde reklam, küfür, şiddet bulunan yorumlar yayınlanmaz! Ayrıca içerisinde telefon mail vb iletişim bilgisi olan yorumlar da yayınlanmaz!
Destek için arayın (0545-391-58-48) yada mail atın! (ozyurt.insaat.dekorasyon@gmail.com)