Banyo dekorasyonu nasıl yapılmalı? ankara

Banyo dekorasyonu nasıl yapılmalı? ankara

Evlerdeki en önemli yerlerden biride banyodur. Tasarım olarak öyle bir banyo olmalı ki evde insanın içine girince çıkasının gelmemesi lazım derim hep.

Sizde bu tarz banyo dekroasyonlarının çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! 
Banyo dekorasyonu nasıl yapılmalı? ankara
Ortalama maliyetler göz önüne alındığında dolaplardan kapısına ordanda seramik ve tesisat kaplamasına kadar bir banyonun maaliyeti aşağı yukarı 3500TL-6000TL arasında kalmaktadır.

Şimdi önerilerimize geçelim;

1.En iyi banyo en temiz olanıdır atasözünden yola çıkarsak ;) en temiz gözüken ve zamanla yıpranmayan malzeme olarak mermer veya mermer görünümlü seramikler seçilmeli renk tonu olarak da bej ve damarlı bej tarzı seçilmeli 

2.Banyoda en önemli şey bence lavabodur. O yüzden lavabo seçimi çok iyi yapılmalı ve lavabo ve dolap tam kapının karşısına gelecek şekilde ayarlanmalıdır.

3. Elektrik ve su tesisatları bütün ev halkının ihtiyaçları da baz alınarak döşenmelidir.

4.Ne fazla nede az aksesuar kullanılmalıdır.

Daha bir sürü noktaları vardır banyo dekorasyonunun ama sizde bütün bunlarla kendiniz uğraşmak yerine profesyonel bir ekipten yardım alabilirsiniz! Bizi arayın !

Paylaş Google Plus

Yazar: Kanber ÖZYURT

2 blogger-facebook:

  1. Banyo ve mutfak tasarımı için görüşlerinizi alacaktim

    YanıtlaSil

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır! İçerisinde reklam, küfür, şiddet bulunan yorumlar yayınlanmaz! Ayrıca içerisinde telefon mail vb iletişim bilgisi olan yorumlar da yayınlanmaz!
Destek için arayın (0545-391-58-48) yada mail atın! (ozyurt.insaat.dekorasyon@gmail.com)