Evinizin içi kadar dışınıda düşünün

Evinizin içi kadar dışınıda düşünün
      Firmamızında kullandığı markalardan biri olan Blue’Safe Mavi Kale, fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra, dış cepheler için dekoratif ve estetik çözümler de sunuyor.Firmamız Özyurt inşaat ve dekorasyon olarakta biz blue'Safe kadar eski dış cephe yalıtımı işine başladık. Güvenilir ve profosyonel bir firma Dış Cephe Profilleriyle (kişilik karakter anlamında) binanıza değer ve şıklık katacak.

     Özyurt inşaat olarak yaptığımız Dış Cephe Tasarımları, eski veya yeni her türlü yapıda kullanılabilen bir şıklık unsurudur. Hafif olması sebebi ile binaya yük getirmez aynı zamanda üzerindeki kaplama malzemesi ile dış hava koşullarına dayanıklıdır. Benzer uygulamalara göre ekonomiktir.Silme profilleri, yalı baskısı, köşe profili, sütunlar, kaideler,söveler ve aksesuarlar olmak üzere çeşitli elemanları mevcuttur.
     

Blue’Safe Mavi Kale mantolama
Blue’Safe Mavi Kale      10 yılı aşkın tecrübeyle piyasaya sunulan Blue’s Decor ürünleri Türkiye’nin birçok yerinde prestijli konutların cephelerini süslemektedir.
     
     Üretim teknolojisinin getirdiği avantajlar ile projelere özel dizayn edilmiş dekoratif elemanlar, hızlı şekilde ve ekstra maliyet getirmeden üretilebilmektedir. Binaların dış cephelerine uygulanan bu pratik dekoratif çözüm sayesinde, binaların dış cepheleri; müşterilerin, mimarların isteğine ve yaratıcılığına göre estetik bir görünüme kavuşabilmektedir.


Paylaş Google Plus

Yazar: Kanber ÖZYURT