Duvar Kağıdı Yeniden Moda Oldu!

Duvar Kağıdı tarafımızdan Nasıl Yapılır ?

duvar kağıdı nasıl yapılır?
duvar kağıdı nasıl yapılır?Evinize gelen ekiplerimiz tarafından Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır ?

İlk önce evinize gelen ekibimiz her işin başında olduğu gibi evinizin kirlenmemesi için yerleri ve diğer eşyaları kamufle edecektir.Daha sonra kendisine lazım olan malzemeleri çalışıcağı yerde uygun bi şekilde ayarlanması işleminin ardından işe başlanacaktır.
Her işte olduğu gibi kağıt işindede zemin çok önemlidir.sağlam bir zemin elde edebilmek için ustamızın tercih edeceği astar veya astar karışımları duvarı sağlamlaştırmak ve kağıdın daha iyi tutunmasını sağlamak için duvara uygulanır.
Uygulanan astarın kurumasından sonra kağıdın cinsine göre uygulama yapılır.Bu konuda kağıdın içinden çıkan kullanma talimatı yazıları ustamıza yardımcı olacaktır.Çıkan kullanma talimatı yazısına göre kağıdın cinsine göre tutkallanır ve kesilir.Daha sonra duvara yapıştırılan kağıtlarda desen kayması olmamasına özen gösterilir.
En son oarak biten duvarda normal ılık suyla kağıtta leke kalmaması için silim yapılarak iş teslim edilir.
Önemli Takımlar:
duvar kağıdı nasıl yapılır?
Çirişleme: Duvar kağıdı maşası, çiriş masası, plastik kova Düzeltme: Kurşunkalem, su terazisi, çekül Yapıştırma: Duvar kağıdı fırçası, duvar kağıdı merdanesi, dikiş rolosu Fazlalıkların kesilmesi: Üniversal bıçak, duvar kağıdı rayı, duvar kağıdı makası, gerekirse maket bıçağı İnce işler: Küçük, sivri makas, üniversal bıçak Ölçme ve hesaplama için: Katlanır metre, şerit metre, hesap makinesi, bloknot Şeritlerin kesilmesi: Duvar kağıdı makası, duvar kağıdı bıçağı, duvar kağıdı kesicisi
duvar kağıdı nasıl yapılır?    Ayrıntılı bilgi için arayınız! 0545-391-58-48   
Paylaş Google Plus

Yazar: Kanber ÖZYURT

0 blogger-facebook:

Yorum Gönder

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır! İçerisinde reklam, küfür, şiddet bulunan yorumlar yayınlanmaz! Ayrıca içerisinde telefon mail vb iletişim bilgisi olan yorumlar da yayınlanmaz!
Destek için arayın (0545-391-58-48) yada mail atın! (ozyurt.insaat.dekorasyon@gmail.com)